Spotkania z farmaceutami DIA – w formie zdalnej 23. i 25.03.2021

Spotkania z farmaceutami DIA – w formie zdalnej 23. i 25.03.2021

Szanowni Państwo

W nadchodzącym tygodniu zapraszamy wszystkich chętnych członków Dolnośląskiej Izby Aptekarskiej do uczestnictwa w spotkaniach, które z uwagi na panujący w kraju stan epidemii, zostaną przeprowadzone w formie zdalnej przy użyciu narzędzi teleinformatycznych. Ze względu na specyfikę takiej formy spotkań nie planujemy obecnie przeprowadzać ich osobno dla każdego z rejonów działania DIA. Planowane są wstępnie dwa spotkania w nadchodzącym tygodniu, na których będzie poruszona ta sama tematyka. Chcąc maksymalnie ułatwić Państwu możliwość uczestniczenia w nich, jedno ze spotkań odbędzie się w godzinach porannych (od godziny 10:00), drugie zaś w godzinach popołudniowych (od godziny 16:30). Na spotkaniach podjęta będzie tematyka dotycząca bieżącej sytuacji na rynku farmaceutycznym oraz działalności Dolnośląskiej Izby Aptekarskiej. Przedstawimy również najważniejsze zmiany wprowadzane Ustawą o Zawodzie Farmaceuty, a także będziemy starać się odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania.

Terminy spotkań:

  1. Wtorek 23.03.2021 godz. 16:30
  2. Czwartek 25.03.2021 godz. 10:00

 

Planowany program posiedzenia:

  1. Bieżąca sytuacja w dobie epidemii,
  2. Szczepienia p/COVID-19 dla i przez farmaceutów,
  3. Działalność DIA w bieżącym okresie,
  4. Ustawa o Zawodzie Farmaceuty,
  5. Sprawy różne.

 

Z uwagi na ograniczone możliwości programu do konferencji prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa w posiedzeniu poprzez wypełnienie krótkiego formularza:

Formularz zgłoszeniowy

Do przeprowadzenia konferencji będzie użyty program Zoom Cloud Meeting. Dokładny klucz dostępu oraz instrukcja podłączenia się i poruszania w środowisku Zoom’a zostaną przesłane na podany przez Państwa w formularzu zgłoszeniowym adres e-mail. Z uwagi na ograniczoną liczbę osób, która może jednorazowo uczestniczyć w spotkaniu decyduje kolejność podłączenia się do spotkania. Możliwość podłączenia do serwera zostanie włączona na 10 min przed terminem spotkania.

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa.-

 

Pozdrawiam serdecznie,

mgr farm. Marcin Repelewicz

Prezes Okręgowej Rady Aptekarskiej DIA we Wrocławiu

 

————————————————

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych przez Dolnośląską Izbę Aptekarską we Wrocławiu.

Pliki do pobrania

Rozmiar czcionki
Tryb kontrastu