Lista delegatów na VIII Okręgowy Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Aptekarzy Dolnośląskiej Izby Aptekarskiej we Wrocławiu.

Szanowni Państwo

W związku z napływającymi do biura Izby zapytaniami informujemy.
Zgodnie z dotychczasową wieloletnią praktyką lista delegatów wybranych na VIII Okręgowy Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Aptekarzy Dolnośląskiej Izby Aptekarskiej we Wrocławiu, została niezwłocznie zamieszczona w Biuletynie Informacji Publicznej.

http://www.bip.wroclaw.oia.org.pl/bip.php?i=dzial&id=8

Ze względu na powtarzające się zapytania zamieszczamy listę równiwż na stronie DIA.

Lista delegatów wybranych na VIII Okręgowy Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Aptekarzy Dolnośląskiej Izby Aptekarskiej we Wrocławiu:

Lp.

imiona

nazwisko

region

1

Dymitrakis

Balarys

JG

2

Małgorzata

Dubaniewicz

JG

3

Gabriela

Hołdys

JG

4

Joanna Ewa

Jędrzejczyk

JG

5

Anna Iwona

Kaliniak

JG

6

Anna

Klementowska-Kusber

JG

7

Waldemar

Kołodziński

JG

8

Małgorzata Bogumiła

Kostrzewa

JG

9

Jolanta Małgorzata

Kowal

JG

10

Jadwiga

Latoch

JG

11

Zbigniew

Madurowicz

JG

12

Małgorzata

Repelewicz

JG

13

Wojciech

Rochowski

JG

14

Magdalena Barbara

Chrapek

LG

15

Łukasz Paweł

Fijałkowski

LG

16

Witold

Huget

LG

17

Marcin

Janusz

LG

18

Bogusława

Kolbusz

LG

19

Małgorzata

Krzemień

LG

20

Lidia

Kwiatkowska

LG

21

Marta Ewa

Łękawska

LG

22

Magdalena Monika

Marcinkiewicz

LG

23

Bożena

Siwek

LG

24

Piotr Michał

Stein

LG

25

Kinga Agnieszka

Strychalska-Kowalska

LG

26

Monika Izabela

Sudoł

LG

27

Dawid Jan

Taraszkiewicz

LG

28

Jakub Jacek

Buczak

WB

29

Renata

Chrynus-Adamowicz

WB

30

Łukasz Daniel

Gawliński

WB

31

Robert

Konieczny

WB

32

Jolanta

Krumplewska

WB

33

Izabela

Latała

WB

34

Krzysztof

Lipski

WB

35

Paweł

Łukasiński

WB

36

Krzysztof Paweł

Maciewicz

WB

37

Krzysztof

Maskiewicz

WB

38

Janusz

Mazur

WB

39

Anita Monika

Molecka

WB

40

Elżbieta

Mołdysz

WB

41

Hanna Katarzyna

Nijakiewicz

WB

42

Lesław Piotr

Ocharski

WB

43

Marek

Rawski

WB

44

Agnieszka

Amatta

WW

45

Paweł Czesław

Biernat

WW

46

Tadeusz

Bodalski

WW

47

Piotr Stanisław

Bohater

WW

48

Dawid Piotr

Bursy

WW

49

Ewa Izabela

Chabowska

WW

50

Nina Teresa

Chęcińska

WW

51

Jacek

Ciaciura

WW

52

Maria Jolanta

Cichosz-Stawicka

WW

53

Ewa Agnieszka

Cupek

WW

54

Magdalena Maria

Fast

WW

55

Izabela

Fecka

WW

56

Olga Joanna

Fedorowicz

WW

57

Kamil Andrzej

Furtak

WW

58

Monika

Gasztych

WW

59

Teresa

Glomb

WW

60

Paweł Zbigniew

Grabarczyk

WW

61

Patrycja Magdalena

Grosman-Dziewiszek

WW

62

Kamil

Hejjamy

WW

63

Andrzej Tomasz

Herbuś

WW

64

Monika Magdalena

Jacyszyn-Owczarek

WW

65

Leokadia

Jaskros-Głogowska

WW

66

Anna

Jelinowska

WW

67

Jędrzej Marian

Jelinowski

WW

68

Adrian Franciszek

Jurczyk

WW

69

Iwona Renata

Karbowiak

WW

70

Maciej Jarosław

Karbowiak

WW

71

Katarzyna

Karłowicz-Bodalska

WW

72

Bożena Lucyna

Karolewicz

WW

73

Agnieszka Joanna

Kleczkowska

WW

74

Jerzy Mieczysław

Kleczkowski

WW

75

Irena

Knabel-Krzyszowska

WW

76

Anna Monika

Komarczewska

WW

77

Remigiusz Mieczysław

Komarczewski

WW

78

Oliwia Anna

Kornafel

WW

79

Agnieszka Katarzyna

Kostrzębska

WW

80

Michał

Kozak

WW

81

Dorota

Kozłowska

WW

82

Angelika

Król

WW

83

Maciej

Kubiak

WW

84

Michał Adam

Kubieniec

WW

85

Ewa

Kuriata

WW

86

Jacek

Ladra

WW

87

Wojciech

Łęczycki

WW

88

Małgorzata

Łęt

WW

89

Jacek

Macikowski

WW

90

Marcin

Mączyński

WW

91

Aneta Alicja

Meller

WW

92

Danuta

Mikoszewska

WW

93

Agnieszka Beata

Milnerowicz

WW

94

Anna Maria

Mirecka

WW

95

Barbara

Mizera

WW

96

Agnieszka Marta

Morisson-Gajos

WW

97

Agata Magdalena

Mularczyk

WW

98

Witold

Musiał

WW

99

Justyna Anna

Nestorowicz

WW

100

Artur Paweł

Owczarek

WW

101

Justyna

Pawełczyk-Sierpińska

WW

102

Michał Jerzy

Październik

WW

103

Wojciech Bogusław

Płaksej

WW

104

Karolina Anna

Podgórska

WW

105

Małgorzata Maria

Raginia

WW

106

Żaneta Anna

Rakowska

WW

107

Katarzyna

Rasmus

WW

108

Marcin Piotr

Repelewicz

WW

109

Katarzyna Małgorzata

Repelewicz

WW

110

Andrzej

Rymaszewski

WW

111

Aleksandra Jolanta

Rynkiewicz

WW

112

Andrzej Kamil

Salejda

WW

113

Marek

Sierpiński

WW

114

Danuta Jadwiga

Skibińska

WW

115

Przemysław Piotr

Skibiński

WW

116

Marek

Szpara

WW

117

Jolanta Zofia

Śliż

WW

118

Urszula

Świątek

WW

119

Piotr

Świątek

WW

120

Olgierd Jerzy

Wiercimok

WW

121

Michał Krzysztof

Zimoch

WW

Nowe z forum

Magister Farmacji Jedlina Zdrój ,Głuszyca,Mieroszów.

Forum / praca / dam pracę / magister

zatrudnię magistra farmacji we Wrocławiu

Forum / praca / dam pracę / technik

kierownik apteki

Forum / praca / szukam pracy / magister

Amlopin 28 tabl. I Amlopin 30 tabl.

Forum / dyskusyjne / realizacja recept


Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco powiadamiany o wszystkich informacjach zamieszczanych na naszej stronie internetowej, oraz innych ważnych sprawach dotyczących naszego zawodu  wpisz w poniższe okienko swój adres email.



zamknij
DIA na tej stronie internetowej stosuje pliki cookies w celu realizacji usług. W tym miejscu znajduje się szczegółowa informacja dotycząca polityki plików cookies. Informujemy, że mogą Państwo zarządzać plikami cookies za pośrednictwem swojej przeglądarki internetowej. Korzystając ze strony wyrażają Państwo zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i ww. polityką.